Duben 2015

Co je u nás nového?

26. dubna 2015 v 16:48 | Drahuš |  Bonny
Moc Vás všechny zdravím po delší době.
Jak jsem už psala v březnu, pořídili jsme si nového pejska-fenečku Německého ovčáka- Bonnynku. Domu jsme si ji přivezli 16.4., to jí byli dva měsíce. A musím říct(napsat) že nás velmi zaměstnáváUsmívající se. Je to velká změna oproti Agbárkovi. Více pohybu-ten potřebujeme, více pozornosti a důslednosti.
Z našeho bytu se postupně stává holobyt Usmívající se-vše do výšky jednoho metru je lepší odstranit, pokud to jde. Záclony z ložnice a pokoje, které byly až na zem, jsem asi na dlouho uklidila. Ale to jsou jen detaily. Důležitější jsou pro nás krásné procházky a malé pokroky které se nám podaří.

To je naše Bonnynka


Na procházce v lese. Většinou je na volno jen musíme hlídat běžce a cyklisty.


Betynka se s ní celkem zkamarádila. Sice trochu žárlí a někdy nemá náladu.
Růžový tác jsem koupila pod mističky, Bonynka si z něho udělala pelíšek Smějící seV lesíku se nám to krásně zazelenalo. Mám tuhle čerstvou svěží zelenou ráda.


A něco ze zahrádky. Tady nám Bonnynka také řádí. Padlo pár tulipánů, plánovala jsem nějakou zeleninu, ale nápad jsem zavrhla. Tak třeba příští rok.

Moc děkuji za nakouknutí a komentáře,mějte se moc krásně a přeji vám pohodový týden Usmívající se


Drahuš.

Velikonoční mix

6. dubna 2015 v 19:48 | Drahuš |  Velikonoce
Pěkný sváteční večer všem,

letošní Velikonoce byli doslova bláznivé. Příroda si s námi pohrála. Přesto věřím, že jste je strávili v pohodě a podle svých představ.

A jak bylo u nás?

V sobotu jsem rychle doháněla výzdobu. Nějak jsem nestíhala. Chtěla jsem si vyrobit nějaké velikonoční ozdoby z filcu, ale nevyšlo to. Ale nevadí.


V neděli byl manžel v práci, tak jsme si s kamarádkou vyšly do centra Prahy. Podívat se na Velikonoční trhy.

Staroměstské náměstí

A trh na Náměstí Míru s kostelem svaté Ludmily
Počasí udělalo své, foukal studený vítr, tak bylo málo lidí.


Dnes nám příroda nadělila, a myslím že v Praze to byl lehký odvárekUsmívající se


Výzdoba venku. Vajíčka jsou umělá, protože před dvěma roky mi dekoraci (podzimní) ukradli, tak tam nechci dávat nic nákladného.A nakonec nějaké to zahradní kvíti.

Narcisky mi kvetou už druhý týden a za chvíli je doženou tulipány.Mějte všichni pohodový týden a děkuji za vaše přání, komentáře a návštěvu blogu.

DrahušUsmívající seNa sněhu i jarně

3. dubna 2015 v 23:30 | Drahuš |  Výlety
Krásný pozdní večer,

vím, že jsme si tento týden užili všelijakého počasí, dokonce i v Praze párkrát nasněžilo. Přesto bych se ráda vrátila k naší březnové dovolené a pozvala na dvě procházky.

První, na sněhu, v okolí Modravy, odkud jsme vyšli směrem k rozcestníku Černohorská nádrž
Černohorský potok
Dál jsme pokračovali do Filipovi hutě a po silnici asi 2km zpátky do Modravy. Zašli jsme si do malého soukromého pivovaru Lyer na dobrý oběd. Hamburger ,,Dvouručák"


O dva dny později - 17.3. jsme si vyjeli k Dračímu jezeru (Drachensee) u města Furth im Wald.


Kolem jezera vedou dva okruhy. Kratší pětikilometrový je přes zimu uzavřený. Vede přes jezero po pontonovém mostě. Tak nám zbyla druhá možnost, desetikilometrový okruh. Po cestě jsou informašní místa a pozorovatelny ptactva.

Tolik k naší dovolené.

Na závěr Vám všem přeji krásné Velikonoce, užijte si je podle svých představ co nejlépeUsmívající se

Drahuš