Srpen 2015

Z kuchyně, lavičky a chňapka

9. srpna 2015 v 19:55 | Drahuš |  Mix


Hezký večer všem,

včera jsem myslala, že leknu horkem. Asi nás bylo většina. Ani jsem neměla chuť na teplý oběd, tak jsem si udělala jen těstovinový salát s kuřecím masem. Manžel měl dlouho slibované Buchtičky se šodó-zapoměla jsem vyfotit. Podle Ivy jsem udělala slaný závin. Byl moc dobrý. Těsto jsem zadělala v domácí pekárně, tak to bylo rychle.Mezi tím manžel dokončil zahradní lavičky. Za dohledu a pomoci asistentky Bonnči Usmívající se


Jedna našla místo u skalky, ta druhá je zatím provizorně na místě kde jsme pokáceli napadený smrček. To kolem lavičky je zbytek našeho trávníkuPlačícíNaše letošní jediné výpěstky zeleniny, ale moc dobré.


A něco praktického do domácnosti Mrkající. Mám asi stoletou chňapku, tak jsem si uháčkovala novou. Pamatuji, že takové měla moje babička. Ještě přibude jedna, musím dokoupit materiál!

A náš věrný společník. Musím říct že dnes je v Praze o něco lépe. Teď jsem vystrčila jsem nos z okna a je tam lépe než v bytě. Jdeme na zahradu a okolo deváte s Bonnčou do lesa na procházku.


Mějte pohodový celý týden, přežijte tropy ve zdraví a děkuji za návštěvu a komentářeUsmívající se

Drahuš