Říjen 2016

Podzimní

15. října 2016 v 23:34 | Drahuš |  Výlety
Jdeme na procházku.


Kolem rybníka. Už je opět napuštěný, rybky vylovené.


Mračisko jde s námiZamračený.


Během chvilky se spustil liják !


Daleko jsme nedošli. Mrak se nás držel a my jsme byli durch. Vítr foukal a začala nám být zima. Raději jsme se vrátili, aby jsme nenastydli.


Druhý den jsem šla jenom s psíma holkama. Vzaly jsme to oklikou přes les zkontrolovat naše místečka.Houby jsme přidali do zeleninové směsi k bramboráku (tu červenou neMrkající), byla to dobrota!

A ještě jedna kapičková

A jedna barevná pozimní
Děkuji Vám za návštěvu přeji všem pohodovou neděli.

DRAHUŠUsmívající se
Návratový mix

8. října 2016 v 21:31 | Drahuš |  Mix
Krásný sobotní večer,

po půlroční pauze jsem opět mezi Vámi a moc Vás všechny zravím. Nebudu se rozepisovat o důvodech mé absence, každý máme svoje slabé chvilky a starosti a musíme se s tím poprat.

Přesto jsem nezahálela a hodně se věnovala zahrádce. To je můj relax, i když jsem někdy celá rozlámaná. Na jaře mi chlapi smontovali ohrádky na záhonky. Vypěstovala jsem si sazenice rajčat a paprik, cuket a dýní, vysadila jsem zelené fazolky atd atd... a s většími či menšími úspěchy sklízela.


Samozřejmě kytičky nemůžou chybět


A posledních pár fotek je ze září. Jeli jsme ke tchýni a byl to krásný víkend. Ranní mlhy vystřídalo nádherné slunečné počasí.
Bonnynka letos konečně zjistila, že umí plavat. Vodu strašně miluje.
Moc všem děkuji, kteří jste ke mě nahlédli, i když se tu nic nedělo. Mějte krásný zbytek víkendu, přeji Vám všem zdravíčko a brzy naviděnouUsmívající se

Drahuš