Březen 2018

Návrat

25. března 2018 v 13:23 | Drahuš |  Jen tak...
Krásnou neděli milí přátelé a návštěvníci mých stránek. Je to dlouho, co jsem přispěla nějakým článkem z mého života. Přirovnala bych to k zimnímu spánku. A jelikož to vypadá, že zima končí a jaro klepe na dveře, je čas na návrat mezi Vás. Vaše pěkné články jsem pěkně pročítala, sledovala jsem co je nového, vaše radosti i vaše tvoření.

Co je nového u nás. V podstatě nic závratného, z naší Bonny je tříletá slečna, praštěná je ale stejně. Co musím pochválit, už konečně může být sama v celém bytě. Její demoliční chutě skončili Usmívající se.
Já jsem změnila životní styl. Úspěšně jsem zhubla 15 kilo, začala jsem sportovat a baví mě to moc. Cítím se lépe a nefuním při chůzi do kopce atd. Dala jsem si hranici, přes kterou se už nechci dostat. Neznaméná to nějaké striktní omezování, jen je potřeba vědět kde je hranice. Občas si dopřeji sladké, ale vyvažuji to pohybem.Nejvíce se těším na zahrádku, začala jsem uklízet po zimě, plánuju co kam zasadím, už jsem nakoupila semínka rajčat, nakládaček, řepy. Ve sklepě mi klíčí brambory.


Moc děkuji za nahlídnutí a vaše komentáře a určitě brzy ahóóój.

Drahuš Usmívající se